Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Strach, deprese, relaxace (Sri Aurobindo a Matka) [CZ] - Aurobindo Sri

Strach, deprese, relaxace (Sri Aurobindo a Matka) [CZ]

Vďaka dvom významným duchovným učiteľom našej doby, ktorí patria medzi „klasiku“, čitateľ pochopí hlbšie korene a príčiny...

Aurobindo SriEugenika (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,90€
Zľava 7%
7,35€

Vďaka dvom významným duchovným učiteľom našej doby, ktorí patria medzi „klasiku“, čitateľ pochopí hlbšie korene a príčiny strachu, pričom niektoré sú dosť nezvyčajné a veľmi zaujímavé. Knižka sa pritom venuje konkrétnym druhom strachu: strachu zo smrti, strachu z choroby, strachu z bolesti, ale aj strachu pri učení. Zvláštny druh strachu je strach z Boha a z hriechu – čo môže mnohým pripadať zastaralé a dnes už neaktuálne, možno však budete prekvapení, keď si prečítate, ako presne to autori myslia!
Čo je to vlastne strach? Prečo ho človek cíti? A ako sa ho zbaviť? Dôležité je, že tu nájdete nielen vysvetlenie, ale najmä praktické rady, ako si poradiť s rôznymi konkrétnymi druhmi strachu, a to aj formou otázok a odpovedí.
Druhá časť sa venuje podobným spôsobom depresii. Tretia časť patrí odpočinku a relaxácii: radám, ako sa správne uvoľniť, prípadne čo si počať so zlou náladou; ale aj triezvemu zamysleniu sa nad tým, či v súčasnosti až príliš nevyzdvihujeme hodnotu zábavy... A tiež sa tu objavuje triezvy, odvážny pohľad na to, čo je to lenivosť, nuda či pocit prázdnoty, ktorý dnes trápi mnohých aj úspešných a veľmi aktívnych ľudí.
Je to teda kniha na dnešné pomery vysoko aktuálna!

Jazyk: český Rok vydania: 2017 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081004889 Počet strán: 192 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách