Júlová knižná akcia!

Záhrada tajomstiev (e-kniha)

PDF EPUB MOBI Erica JamesTatran (2024)

🌴 Okamžite na stiahnutie
16,89€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Láska prekvitá aj tam, kde ju najmenej čakáte… Píše sa júl 1981. Celé Anglicko sa pripravuje na oslavy sobáša princa Charlesa a lady Diany, Libby by však najradšej utiekla od všetkého čo najďalej. Len pár týždňov pred svadbou prichytila svojho snúbenca pri nevere s najlepšou kamarátkou, a tak odišla z Londýna na vidiek do Suffolku. Tu, v Dome na stračej nôžke s čarovnou záhradou, ktorú vytvorila preslávená záhradná návrhárka a niekdajšia levica salónov Elfrida Ambroseová, chce v starostlivej opatere pratety Bess znova nájsť pevnú pôdu pod nohami. Jej príchod však vzkriesi duchov minulosti a Elfrida s Bess sa musia sa postaviť zoči-voči vlastným neodhaleným tajomstvám, premárneným láskam a osobným tragédiám, ak chcú Libby pomôcť znova vybudovať zničenú budúcnosť.

Dej románu sa striedavo odohráva od 20. do 50. rokov minulého storočia a v roku 1981, keď celé Spojené kráľovstvo žilo nadchádzajúcou kráľovskou svadbou. V centre príbehu stoja tri veľmi rozdielne, ale silné ženy. Erice Jamesovej sa opäť raz podarilo napísať presvedčivý viacgeneračný dramatický rodinný príbeh, s ktorým sa ľahko stotožníme.

Originálny názov: A Secret Garden Affair Rok vydania: 2024 Počet strán: 384 Štýl: romantický, historickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách