Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Bez bolesti a v pohybe až do vysokého veku (e-kniha)

Cvičebný program pre celé telo

PDF EPUB MOBI Petra Bracht, Roland Liebscher-BrachtTatran (2024)

🌴 Okamžite na stiahnutie
20,90€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Máte bolesti v krku, chrbte, rukách, bokoch, kolenách či chodidlách, ktoré pretrvávajú už celé roky a sú chronické? Diagnostikovali vám relaps medzistavcových platničiek, artrózu alebo zápaly? Bezúspešne vás operovali alebo ste bezvýsledne absolvovali rehabilitáciu? Potom je svojpomocná metóda od Dr. med. Petry Brachtovej a Rolanda Liebschera-Brachta presne pre vás.

Cvičebný program pre celé telo, ktorý autori spoločne vyvíjali viac ako 35 rokov, vám pomôže zbaviť sa bolesti vo všetkých častiach tela a užívať si pohyb aj vo vysokom veku. Ak odporúčania z ich liečebného systému zahrniete do svojho každodenného života, môžete dosiahnuť taký stupeň blahobytu a zdravia, aký ste doteraz pravdepodobne ani nepovažovali za možný. Odstránením najčastejších príčin bolesti vám už nič nebude brániť v tom, aby ste si zahrali futbal či zatancovali s vašimi deťmi a vnúčatami.

Veľká kniha svojpomoci podľa metódy Liebschera & Brachtovej vám ponúka:
najdôležitejšie cvičenia proti všetkým druhom bolesti po prvý raz v knižnej forme,presné pokyny a motivačné tipy, ako sa každý deň hýbať, aby vás netrápili bolesti,zrozumiteľné vysvetlenia a nové vedecké poznatky o tom, ako vzniká bolesť a ako ju môžete sami liečiť,všetko, čo potrebuje vedieť o sile zdravej stravy znižujúcej bolesť,bonus – bezplatné praktické videá s obzvlášť náročnými cvikmi.

Originálny názov: Schmerzfrei und beweglich bis ins hohe Alter Rok vydania: 2024 Počet strán: 472 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách