🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Moje krásne rozprávky I-V (kolekcia)


🍌 Odosielame o 9 dní.
25,00€
Zľava 7%
23,25€

Kolekcia klasických rozprávok, postavičky na vystrihovanie a spoločenské hry v jednom!

Moje krásne rozprávky (Prvá kniha): V prvej knihe z edície Moje krásne rozprávky nájdete tri rozprávky: Soľ nad zlato, Červenkráľ a Žltovláska, Divotvorný hrnček. Okrem toho na vás čakajú tri postavičky na vystrihnutie a milá spoločenská hra v každej knižke.

Moje krásne rozprávky (Druhá kniha): V druhej knihe z edície Moje krásne rozprávky nájdete tieto tri rozprávky: Ďuro-truľo, Lomidrevo, Mechúrik – Koščúrik. Okrem toho na vás čakajú nové tri postavičky na vystrihnutie a nová spoločenská hra.

Moje krásne rozprávky (Tretia kniha): V tretej knihe z edície Moje krásne rozprávky nájdete tieto tri rozprávky: Černokňažník, Rovnopekný pár, Hádač, Strelec, Strúhač, Poprac. Okrem toho na vás čakajú nové tri postavičky na vystrihnutie a nová spoločenská hra.

Moje krásne rozprávky (Štvrtá kniha): V štvrtej knihe z edície Moje krásne rozprávky nájdete tieto tri rozprávky: Neboj sa, Dlhý, široký a bystrozraký, Kozliatka a vlk. Okrem toho na vás čakajú nové tri postavičky na vystrihnutie a nová spoločenská hra.

Moje krásne rozprávky (Piata kniha): V piatej knihe z edície Moje krásne rozprávky nájdete tieto tri rozprávky: Zlatá priadka, Ako išlo vajce na vandrovku a Zakliata hora. Okrem toho na vás čakajú nové tri postavičky na vystrihnutie a nová spoločenská hra.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 6+ Rozmer: 150×190 mm Počet strán: 48+48+48+48+48 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách