Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

BUSY BEE 3 Učebnica + online vstup (Online CD)

Anglický jazyk pre mladších školákov


🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
7,22€
Zľava 14%
6,20€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Busy Bee je 3-dielny súbor učebníc anglického jazyka pre mladších školákov na I.stupni ZŠ. Učebnica je určená pre žiakov III. ročníka ZŠ. Tematicky i gramaticky rozširuje učivo I. a II. dielu, avšak jej obsahová štruktúra umožňuje učebnicu používať aj bez nadväznosti na predchádzajúce diely. Deti sa naučia čítať, písať a základy jednoduchej konverzácie z prostredia blízkeho detskému svetu.

Učenie hrou - publikácie obsahujú veľa zábavných aktivít, veselé pesničky a rýmovačky na upevnenie slovnej zásoby.
Dva v jednom - učebnice sú zostavené tak, že po každej lekcii nasleduje dvojstrana aktivít na precvičenie preberanej témy.
Pomoc pre žiakov aj rodičov - v závere sú zoradené slovíčka a frázy podľa jednotlivých lekcií s výslovnosťou a prekladom do materinského jazyka.
Každý diel tvorí a môžete si ich u nás aj samostatné objednať kliknutím na sériu:
  • učebnica pre žiaka
  • metodická príručka pre učiteľa
  • audio CD
  • obrázkové karty - 1 sada vhodná pre všetky diely
Učebnicu si môžete aj prelistovať TU.

3. diel učebnice Busy Bee 3 prešiel odborným posúdením Štátnym pedagogickým ústavom. Z neho vyplýva, že súbor publikácií Busy Bee 3 pozostávajúci z učebnice, pracovného zošita, metodickej príručky pre učiteľa a audio nahrávky, je v súlade so súčasne platnými učebnými osnovami pre anglický jazyk. Ministerstvo školstva SR na základe odporúčania Štátneho pedagogického ústavu odporúča učebnicu Busy Bee 3 pre 1. stupeň základných škôl od autorov Mgr. Mária Matoušková a Mgr. Vratislav Matoušek a zaraďuje ju do zoznamu odporúčaných učebníc pre základné školy.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2003 ISBN: 8096757849 Rozmer: 210×297 mm Počet strán: 68 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách