Rozbité šťastie, 2. vydanie (Keleová-Vasilková Táňa)

Manželom Terke a Andrejovi spočiatku k šťastiu nič nechýba, len Terku škrie, že si nerozumie s Adamom, Andrejovým synom z...


🍌 Odosielame o 5 dní.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Manželom Terke a Andrejovi spočiatku k šťastiu nič nechýba, len Terku škrie, že si nerozumie s Adamom, Andrejovým synom z prvého manželstva. Keď sa Andrej za daňové úniky dostane do väzenia, v rodine prepukne vážna kríza. Terka zostáva na výchovu detí sama a rieši problémy, o ktorých sa jej predtým ani len nesnívalo.

Ukážka textu z knihyEmilka trpí neprítomnosťou otca... a vlastne aj mamy. Tá mama, na ktorú bola od narodenia zvyknutá, kamsi odišla. Zostalo tu len jej telo... všetko ostatné ktosi vygumoval. Ale kto? A kto to dovolil?!
Sedí na zemi a tíško plače. Plače za ženou, ktorá sa vedela hrať, tešiť z drobností, vychutnávať život, prítomnosť malej Emilky... všetko. Zostala tu cudzia žena, večne pod tlakom, večne v strese, žena, ktorú rozplače aj rozbitý med. No vie, že je to celé trocha inak. Neplače pre rozbitý med... ale pre svoj rozbitý život. Plače pre to, čo všetko musela v poslednom čase prehltnúť. Ako horkú pilulku, bez možnosti voľby.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055145655 Počet strán: 424 Väzba: pevná