Júlová knižná akcia!

Tinkine sviatočné recepty - prečítaná (bazár kníh)

opotrebovaný stav = prečítaná kniha môže mať zažltnuté strany alebo iné nedokonalosti

Tinka KarmažínNeografia (2022) • Séria Tinkine rodinné recepty • 4. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
26,29€

📚Nová za 45,60€ Zobraziť novú knihu

Zozbierala som do nej všetky vaše najobľúbenejšie recepty z mojej stránky a prezradím vám recepty na dobroty môjho detstva, ktoré som získala zo zápisníkov mojich babičiek, mojej mamičky a mojej svokričky a od ďalších milých ľudí, ktorí mi ich ochotne povedali. Sú to naozajstné klenoty, ktoré sa mi podarilo zozbierať, a som šťastná, že sa s vami môžem o ne podeliť. Knižku som popretkávala rôznymi informáciami o našej histórii, našich tradíciách a kresťanských zvykoch z minulosti aj súčasnosti. Nechýbajú ani zaujímavosti či príbehy o vzniku koláčikov a o tom, ako sa pripravujú dnes .
Sviatky, to je nielen veľa radosti, ale pre gazdinky aj množstvo starostí. Presne preto vznikla aj táto knižočka, aby tej radosti bolo čo najviac a starostí čo najmenej Chcela som, aby ste všetky sviatočné recepty mali na jednom mieste a vždy vám stačilo siahnuť len po jednej knižke, v ktorej nájdete všetko. Aby ste si v receptoch mohli listovať tak, ako to robili už naše babičky, bez večne zhasínajúceho upackaného mobilu, ktorý tú atmosféru sviatočného varenia a pečenia tak trošku kazí. Aby ste nemuseli mať obloženú celú kuchyňu kuchárskymi knihami a zdĺhavo hľadať jednotlivé recepty na rôznych papierikoch.

Jednoducho som vám, milé mamičky, babičky, tetušky, dievčence, dámy aj milí páni, chcela zjednodušiť život a vniesť do prípravy sviatočných pokrmov viac pokoja a príjemnej atmosféry, aby ste zas vy do nich mohli pridávať viac lásky.

Rok vydania: 2022 Rozmer: 215×255 mm Počet strán: 257 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách