🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Ako si správne priať

Utvárať svoj život tak, aby človek dostal v pravej chvíli to, čo práve potrebuje - partnera, auto, bývanie - kto by to...

Pierre FranckhANAG (2013)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
9,99€
Zľava 10%
8,99€

🎁 Nakúp a vyhraj 15 x 50€ na ďalšie darčeky. Bližšie informácie a pravidlá súťaže TU


Utvárať svoj život tak, aby človek dostal v pravej chvíli to, čo práve potrebuje - partnera, auto, bývanie - kto by to nechcel! Pierre Franckh nám na základe 7 praktických pravidiel ukazuje, ako sa tieto želania môžu stať skutočnosťou, a že každý môže získať schopnosť dostávať od života len to dobré.V tejto jedinečnej knihe sa dozviete, ako máte formulovať svoje priania, ako odbúravať negatívne očakávania a ako tieto a ďalšie prekážky prekonávať. Krok za krokom tak precvičujete úspešné želania. Praktická kniha Pierra Franckha, obohatená mnohými príkladmi z autorovho vlastného života, ponúka cestu k zmene vášho života.Žijte úspešný život!

Len so schopnosťou vedieť si správne priať získate dôležitý kľúč k šťastnému a harmonickému svetu. Najúspešnejší a najpredávanejší titul Pierra Franckha na českom trhu, s takmer 40 000 predaných výtlačkov, by nikomu nemal chýbať v knižnici!


Rok vydania: 2013 ISBN: 9788072638321 Rozmer: 112×176 mm Počet strán: 168 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách