🔥 Letný výpredaj kníh = ZĽAVY do 83% 📚

Pes priateľ človeka 2022 - stolový kalendár

Čo možno neviete o výchove psíka

Plat4M Books (2021)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
3,95€
Zľava 80%
0,79€

IDEÁLNY DARČEK PRE KAŽDÉHO PSÍČKARA! Desiatky praktických rád vám pomôžu pri výchove a starostlivosti o vášho psíka.
Slovenský stolový kalendár na rok 2022 s množstvom krásnych obrázkov psíkov a cennými radami a návodmi ako vychovávať najobľúbenejšieho priateľa človeka. V kalendári, samozrejme, nechýba ani široká paleta mien psov.

ČO NÁJDETE V KALENDÁRI? Kalendár na 60 stranách prináša príspevky vo forme rád, tipov a odporúčaní. Dozviete sa v ňom o spôsobe a pravidlách kŕmenia, starostlivosti o rôzne typy srsti, ako postupovať, keď dieťa chce psa, ako nájsť správneho veterinára, ďalej ktoré sú preventívne a bežné prehliadky, ako psíkovi meriame teplotu, aké sú najvhodnejšie plemená pre začiatočníkov. Zaujímavými témami sú i informácie o pravidelných kontrolách starších psov, aké sú všeobecné pravidlá výchovy, či v lete strihať alebo nestrihať psíka a ako psíka naučiť plávať.

CENNÉ RADY PRE VŠETKÝCH PSÍČKAROV. Kalendár prináša aj návody ako zvoliť meno pre psíka a upozornenia aké nebezpečenstvá hrozia psíkovi v domácnosti.
Mnoho rád sa týka i starostlivosti o šteniatka a zdravotných tém. Cenné sú aj rady ako postupovať pri úpale a čo keď psíka bolia zuby. A témou sú aj krmivá pre malých a veľkých, mladých a starších psíkov.

Rok vydania: 2021 Katalógové číslo: 8588007885070 Rozmer: 297×158 mm Počet strán: 60 Väzba: špirálová Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách