📚 Viac ako 60 000 kníh doručíme do Vianoc!🎄

Učiteľský zápisník 2021/2022 (A5)

Elist (2021)

🍎 Vypredané
13,50€
Zľava 7%
12,56€

Učiteľský zápisník 2021/2022 je jedinečný a na mieru šitý pomocník pre učiteľov, ktorí berú svoju prácu ako poslanie. Vďaka nemu budete mať všetky, informácie, ktoré najviac potrebujete vždy pri sebe a to vo veľmi kompaktnej podobe. Zápisník vytvorili učitelia a kým nadobudol súčasnú podobu, prešiel už niekoľkoročným vývojom. Práve podnety používateľov ho pomáhajú naďalej zlepšovať a prispôsobovať novým trendom, rovnako, ako sa menia aj učebné osnovy, aby novú generáciu vedeli pripraviť na to, čo bude v jej živote najdôležitejšie.

Učiteľský zápisník nie je len tak hocijaký diárik, ale precízne pripravené majstrovské dielo, ktoré už pri prvom dotyku oceníte a pridá Vám elán do učenia. Vďaka kvalitnému prevedeniu s Vami vydrží celý školský rok. Niektorí učitelia vravia, že vďaka nemu majú skvelý prehľad o celom školskom roku aj keď si v ňom listujú po rokoch. Takto si môžete aj vy pripomenúť, čo všetko ste v danom školskom roku zažili a aké vedomosti svojim žiakom odovzdali.

Učiteľský zápisník je jedinečný aj svojim poslaním – je len pre učiteľov a ich potreby. Je datovaný od septembra 2021 do septembra 2022 tak, aby spĺňal požiadavky rozdeleného školského roka na dva polroky, myslí aj na prázdniny (samozrejme v prípade jarných prázdnin sú rôzne dátumy podľa regiónov).
Pri spracovaní dbáme na vysokú kvalitu, ktorá zaručí jeho odolnosť voči náročnému používaniu. Je kompletne vyrobený na Slovensku, čím podporujeme lokálnu zamestnanosť.
Obsah:
  • školský rok rozdelený na týždenné celky,
  • prehľad významných dní,
  • klasifikačnú časť (priestor pre viac ako 400 žiakov na oba polroky),
  • evidenciu zastupovania,
  • rozvrh hodín,
  • poznámky a náčrty.


Vaše povolanie učiteľa získa nový – doteraz nepoznaný rozmer.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 Rozmer: 165×210 mm Počet strán: 208 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách