Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Sprisahanie bohatých - 8 nových peňažných pravidiel (T. Kiyosaki Robert) - Robert T. Kiyosaki

Sprisahanie bohatých - 8 nových peňažných pravidiel (T. Kiyosaki Robert)

Robert Kiyosaki poskytuje svoj pohľad na globálnu ekonomiku a zaoberá sa dôvodmi, prečo toto búrlivé obdobie predstavuje pre...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,90€
Zľava 40%
6,54€

Robert Kiyosaki poskytuje svoj pohľad na globálnu ekonomiku a zaoberá sa dôvodmi, prečo toto búrlivé obdobie predstavuje pre ľudí takú výzvu. Ponúka riešenie finančných problémov a vysvetľuje, čo je hlavná príčina terajšieho ekonomického chaosu a ako sa dá zmierniť jeho dopad. Kniha Sprisahanie bohatých: Osem nových peňažných pravidiel ukazuje, že to, čo sa javí ako najhoršie obdobie, je v skutočnosti rodiaca sa príležitosť a pre mnohých ľudí zároveň možnosť investovať do svojho finančného vzdelania.

Robert Kiyosaki, autor najlepšieho bestselleru všetkých čias z oblasti osobných financií - Bohatý otec, chudobný otec - vo svojej novej knihe postupuje novým spôsobom. Koncept knihy bol najskôr uverejnený on-line, po jednotlivých kapitolách.
Čitatelia, ktorí uviedli do vlastného života princípy Bohatého otca - rovnako ako tí, na ktorých má súčasné obdobie ťažký ekonomický dopad - boli prizvaní na spoluúčasť a požiadaní o spätnú väzbu. Toto vydanie je výsledkom interaktívneho procesu a zahŕňa relevantné komentáre čitateľov. Slová Roberta Kiyosakiho o finančnom vzdelaní si prečítali milióny ľudí na celom svete. Sprisahanie bohatých predstavuje prvú skutočne interaktívnu snahu zapojiť čitateľov odkiaľkoľvek, aby vyjadrili svoje myšlienky a poskytli Robertovi on-line komentáre ku každej kapitole.

Originálny názov: Conspiracy of the Rich Jazyk: slovenský Rok vydania: 2010 Rozmer: 135×205 mm ISBN: 9788089482122 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách