💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Hra LEGO Super Mario 71373 Oblek staviteľa - vylepšenie pre Mária

LEGO Super Mario 71373 Oblek staviteľa - vylepšenie pre Mária

LEGO (2020)

🍌 Odosielame o 9 dní.
9,99€

Toto je rozširujúci set. Pre hranie je potrebná figúrka LEGO® Super Maria™, ktorá je iba v Štartovacom sete.S týmto vylepšením staviteľa Maria, ktoré obsahuje interaktívny oblečok pre figúrku LEGO® Maria, na deti čaká akčné drvenie kociek.

(Upozornenie: Figúrka LEGO Maria nie je súčasťou balenia. Nájsť ju môžete v štartovacom sete 71360 Dobrodružstvo s Mariom.)

LEGO® Super Mario™ hráči si vďaka tomuto balíčku s oblečkom staviteľa Maria (71373) môžu doslova vydupať vyššie skóre. Keď má figúrka LEGO Maria oblečený tento interaktívny oblek, hráči môžu získavať digitálne mince stúpaním na dráhu postavenú z kociek. Tento set je skvelým darčekom pre deti, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorá obsahuje figúrku LEGO Maria.

Zábava s aplikáciou Ilustrovaný návod nájdete v balení aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Okrem návodu táto aplikácia ponúka deťom bezpečnú platformu, na ktorej sa budú môcť o svoje výtvory podeliť s ostatnými fanúšikmi. Nechýbajú ani kreatívne herné a staviteľské nápady a iné zábavné funkcie. Hry plné akcie Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario privádzajú jedinečnú slávnu postavičku do skutočného sveta a podporujú schopnosť detí kreatívne riešiť problémy. Pomocou modulárneho štartovacieho setu, rozšírujúcimi setmi a balíčkov s vylepšeniami s fanúšikovia môžu postaviť vlastné levely, ktoré budú zdolávať sami alebo v zábavných súťažiach proti kamarátom.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: LG71373

Zaradené v kategóriách