☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Hra Kniha s nálepkami na opätovné použitie - Rôzne motívy

Kniha s nálepkami na opätovné použitie - Rôzne motívy


🍎 Vypredané
7,19€
Zľava 7%
6,69€

Tracklist
  • 150 nálepiek a 5 scén pre opätovné, viacnásobné použitie
  • rôznorodé, lesklé, farebné a pútavé strany
  • bezpečné a ľahko odstrániteľné lepidlo na zadnej strane nálepiek
  • veľká variabilita pre stále nové dobrodružstvá a príbehy
  • rozvíja fantáziu, kreativitu a predstavivosť dieťaťa
  • nalepovanie, odlepovanie a skladanie scén rozvíja jemnú motoriku

Divoké safari, exotika v džungli alebo pracovný deň na farme - zapojte fantáziu a vytvorte si vlastné príbehy. Kniha obsahuje 5 veľkých krásne farebných scén znázorňujúcich rôzne scény (život na farme, podmorský svet, safari, exitocká džungľa, prehistorický svet) a 150 farebných nálepiek rozdelených do sád, ktoré znázorňujú ľudí, ale najmä zvieratá. Vďaka veľkému množstvu nálepiek, ich kombináciám a jednoduchej manipulácii s nimi môže dieťa scény rýchlo obmieňať a pri hre sa tak nenudí. Ku každému obrázku si môžete navyše vymyslieť príbeh, vďaka čomu sa rozvíja fantázia, kreativita, ale aj komunikačné schopnosti a slovná zásoba dieťaťa.

S knihou s témou Rôzne motívy sa naučí najmä rozlišovať rôzne zvieratá, domáce úžitkové, exotické a miesto kde žijú, v prípade dinosaurov obdobie, v ktorom žili. Fantázii sa ale medze nekladú - skúste sady rôzne kombinovať a chovajte na farme tigra alebo opicu!
Odlepovanie a nalepovanie obrázkov zlepší aj jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybu rúk, čo mu pomôže aj pri aktivitách v škole.

Vinylové samolepky je možné ľahko odlepiť a opätovne použiť, takže deti sa môžu bez obáv nechať unášať svojou fantáziou!

Obsah: 1 kniha, 150 nálepiek


Rozmer: 35,6x28,6x0,5 cm

Rok vydania: 2019 Katalógové číslo: 9022

Zaradené v kategóriách