Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Lekárska parazitológia (Elena Nováková, T.Kubíčková, F.Ondriska) - Elena Nováková,

Lekárska parazitológia (Elena Nováková, T.Kubíčková, F.Ondriska)

Problematika práce Lekárska parazitológia je aktuálna, spracovaná komplexne, prezentovaná zaujímavým, výstižne stručným a...

Elena Nováková, • PRO (2006)

🍌 Odosielame o 12 dní.
4,10€
Zľava 7%
3,81€

Problematika práce Lekárska parazitológia je aktuálna, spracovaná komplexne, prezentovaná zaujímavým, výstižne stručným a zrozumiteľným spôsobom. Zdôrazňuje výskyt vybraných medicínsky závažných parazitóz so zreteľom na parazitárne infekcie prevažne sa nachádzajúce v tropických a subtropických oblastiach sveta a upozorňuje na možnosť importácie niektorých tropických parazitárnych nákaz na územie SR. Vzhľadom na často bezpríznakovo prebiehajúce infekcie podčiarkuje význam indikácie a spôsobu odberu materiálu ako aj cielených laboratórnych parazitologických vyšetrení, čo sa patrične rozoberá a dokumentuje v prílohe Laboratórna diagnostika v lekárskej parazitológii.

Práca autorov Eleny Novákovej, Tatiany Kubíčkovej a Františka Ondrisku, ako expertov v oblasti parazitológie a mikrobiologickej diagnostiky, môže slúžiť ako učebná pomôcka pre študentov medicíny, frekventantov bakalárskeho štúdia, pracovníkov v parazitologických labolatóriách, ale aj mnohým iným.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2006 Rozmer: 150×210 mm ISBN: 8089057136 Počet strán: 96 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách