Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme (Bronnie Wareová) - Bronnie Ware

Päť vecí, ktoré pred smrťou najviac ľutujeme (Bronnie Wareová)

Ako sa zmení život odchodom blízkych

Bronnie WareCitadella (2017)

🍌 Odosielame o 6 dní.
13,90€
Zľava 10%
12,51€

Bronnie Wareová celé roky počúvala, čo ľudia pred smrťou najviac ľutujú... a neskôr sa rozhodla napísať o tom knihu. Dobre vie, že každý jeden z nás sa musí zmieriť so smrťou, nabrať odvahu a naplno prežiť každú sekundu, ktorá nám je daná.

V tejto citlivej, dojímavej knižke sa s vami podelí o päťdesiatdva podnetných príbehov pretkaných životnými skúsenosťami, ktoré vám ukážu, ako žiť bez ľútosti. Môžete si ich rozdeliť na celý rok alebo prečítať všetky zaradom. Bronnie vám predstaví nový pohľad na život, pomôže vám nájsť silu kráčať životom a plniť si svoje sny. Táto výnimočná kniha vám dodá odvahu prijať svoj život, odpustiť si chyby z minulosti, ísť za hlasom svojho srdca a vybudovať si šťastnú budúcnosť bez štipky ľútosti.

Bronnie Wareová je austrálska spisovateľka, hudobná skladateľka, učiteľka a rečníčka. Jej inšpiratívne pamäti Čo pred smrťou najviac ľutujeme oslovili nespočetné množstvo čitateľov na celom svete a boli preložené do dvadsiatich siedmich jazykov. Bronnie miluje rovnováhu, prostý život, zdravé jedlo a ranný spev vtákov.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 140×220 mm ISBN: 9788081820878 Počet strán: 335

Zaradené v kategóriách