Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Karty - Tarot Rider Waite/mini (karty + brožúrka) (Waite Arthur Edward) - Arthur Edward Waite

Karty - Tarot Rider Waite/mini (karty + brožúrka) (Waite Arthur Edward)

Najznámejší druh tarotových kariet na svete. Z jeho symboliky vychádza väčšina všetkých ostatných výtvarných spracovaní...


🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,90€
Zľava 7%
10,14€

Najznámejší druh tarotových kariet na svete. Z jeho symboliky vychádza väčšina všetkých ostatných výtvarných spracovaní tarotu. Na rozdiel od druhej najznámejšej sady – Crowley tarotu je Rider-Waite oveľa viac „rozprávačský“. V podobe pestrých figurálnych výjavov je totiž zobrazená nie len Veľká, ale aj Malá arkána (v Crowley tarote sú karty Malej arkány znázornené iba abstraktným usporiadaním daného počtu Palíc, Mečov, Mincí a Pohárov). Všetkých 78 jednotlivých karát sa preto dá veľmi ľahko interpretovať v súlade s vlastnými pocitmi a predstavami. Rider-Waite tarot je preto ideálny najmä pre toho, kto žiadne vykladacie karty zatiaľ ešte nemá.
Ku kartám je priložená brožúrka so stručným návodom na to, ako karty používať a čo znamenajú. Každú kartu v nej nájdete podrobne vysvetlenú podľa toho, ako sa môže ocitnúť pri výklade, vrátane možnosti, ak si ju vytiahnete otočenú hore nohami.
V druhej časti knižôčky sa nachádzajú návody na niekoľko spôsobov výkladu. Budete tak môcť karty vykladať sebe aj známym a naučíte se im rozumieť, aj ak ste úplní začiatočníci. Tarot je vynikajúca pomôcka vo všetkých nejasných či ťažkých situáciách, pri partnerských krízach, alebo jednoducho pri hľadaní podnetov pre ďalší osobný rast a vývoj. Inteligentná zábava, seriózny radca, psychologická prvá pomoc!

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 57×90 mm ISBN: 9781038001658 Počet strán: 48 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách