Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha 5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu (Kevin Leman) [SK] - Kevin Leman

5 dní, ktoré zmenia vašu rodinu (Kevin Leman) [SK]

Keď ide o zdravie a šťastie rodiny, každý jej člen hrá dôležitú rolu. Každý si zaslúži lásku a rešpekt, a potrebuje vedieť,...


🍌 Odosielame o 5 dní.
9,90€
Zľava 7%
9,21€

Keď ide o zdravie a šťastie rodiny, každý jej člen hrá dôležitú rolu. Každý si zaslúži lásku a rešpekt, a potrebuje vedieť, že aj keď urobí chybu, rodina ho bezpodmienečne miluje. A keď všetci ťahajú za jeden povraz, tak majú všetci vyhraté. Ale je možné mať šťastnú a spokojnú rodinu?

Odborník na výchovu Dr. Kevin Leman je o tom presvedčený a ukáže vám, ako sa k tomu vaša rodina môže dopracovať – len za päť dní. Ukazuje rodinám, ako

· komunikovať úprimne a láskavo
· si určiť správne priority
· určiť úlohy v rodine
· si zariadiť pohodový a plnohodnotný čas s rodinou

Skvelé rady Dr. Lemana sú ako vždy pretkané humorom, rôznymi životnými príbehmi a múdrosťou, ktorá vychádza z dlhoročnej praxe a skúseností.

Dr. Kevin Leman napísal mnoho kníh zameraných na budovanie vzťahov. Je manželským a rodinným psychológom a konzultantom programu Good Morning, America. V slovenčine mu vyšli knihy Päť dní, ktoré zmenia vaše dieťa, Päť dní, ktoré zmenia vás, Päť dní – a váš tínedžer bude iný, Päť dní, ktoré zmenia vášho manžela a Cesta múdrych.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 150×220 mm ISBN: 9788081560965 Počet strán: 284 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách