Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Celoročná ochrana záhradných plodín - 2017 (Juraj Matlák) [SK] - Juraj Matlák

Celoročná ochrana záhradných plodín - 2017 (Juraj Matlák) [SK]

Celoročná ochrana záhradných plodín je ročenka, vychádzajúca už 24 rokov. Je určená predovšetkým záhradkárom, ale dobre...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
5,50€
Zľava 7%
5,12€

Celoročná ochrana záhradných plodín je ročenka, vychádzajúca už 24 rokov. Je určená predovšetkým záhradkárom, ale dobre poslúži aj farmárom a väčším pestovateľom ovocia, viniča, zeleniny i okrasných rastlín. Každoročne sa aktualizuje podľa zmien, ktoré nastali v predchádzajúcom roku v Zozname autorizovaných prípravkov na ochranu rastlín.
Podstatnú časť publikácie tvoria tzv. plodinové tabuľky, v ktorých sú uvedené účinné látky prípravkov, spôsob ich účinku, škodlivosť pre včely a pre človeka, ako aj koncentrácia a dávka na 10 litrov vody. V ďalších častiach publikácie je uvedený rozsah povolenia prípravkov v záhradníctve, prostriedky biologickej ochrany záhradných plodín a herbicídy v malospotrebiteľskom balení, použiteľné na ničenie burín v záhradách.
Vo farebnej prílohe sú uvedené aktuálne ochranné zásahy v jednotlivých mesiacoch a okrem škodlivých organizmov sú vyobrazené aj najdôležitejšie vývojové štádiá ošetrovaných rastlín, v ktorých treba proti chorobám a škodcom zasahovať.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788089457106 Počet strán: 68 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách