Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Splnené želanie (Jeffrey Archer) [SK] - Jeffrey Archer

Splnené želanie (Jeffrey Archer) [SK]

Pokračovanie úspešného medzinárodného bestsellera Kronika rodu Cliftonovcov. Harry Clifton a jeho manželka Emma sa...

Jeffrey ArcherMotýľ (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Pokračovanie úspešného medzinárodného bestsellera Kronika rodu Cliftonovcov.Harry Clifton a jeho manželka Emma sa ponáhľajú do nemocnice, aby zistili, aký osud postihol ich syna Sebastiana, ktorý mal s kamarátom Brunom vážnu autonehodu. Potvrdí sa prvá správa, podľa ktorej Sebastian nehodu neprežil?
Po odstúpení Rossa Buchanana z funkcie predsedu správnej rady Barringtonovej lodnej spoločnosti sa jedným z kandidátov na toto miesto stane Emma Cliftonová. Don Pedro Martinez však robí všetko pre to, aby za predsedu dosadil Alexa Fishera, čím sleduje jediný cieľ: zničiť rodinnú firmu Barringtonovcov, ktorá sa práve chystá investovať do stavby luxusnej linkovej lode Buckingham.
Harryho a Emmina adoptívna dcéra Jessica získa štipendium na prestížnej londýnskej umeleckej škole, kde sa zaľúbi do spolužiaka Clivea Binghama, ktorý ju požiada o ruku. Radosť mladého páru z nastávajúcej svadby však veľmi rýchlo prekazí stará známa Cliveovej matky zo študentských čias, lady Virginia Fenwicková.
Barringtonovci a Cliftonovci nájdu nečakanú oporu v novom členovi správnej rady Cedricovi Hardcastlovi, úprimnom a priamočiarom Yorkshirčanovi, ktorého konanie zásadným spôsobom ovplyvní osudy obidvoch rodín. Podarí sa napokon Cliftonovcom a Barringtonovcom poraziť všetkých neprajníkov, ktorí sú vo svojej pomstychtivosti neraz schopní zájsť až na hranicu zákona?
Štvrtý diel ságy Cliftonovcov a Barringtonovcov plný lásky, zrady, pomsty a splnených aj nesplnených želaní od obľúbeného autora a znamenitého rozprávača Jeffreyho Archera, ktorý vás tak ako predošlé časti chytí od prvej vety a nepustí, až kým nedočítate poslednú stranu.

Originálny názov: Be Careful What You Wish For Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 145×210 mm ISBN: 9788081641121 Počet strán: 344 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách