Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Skroť svoj cukor (Richard P. Jacoby, Raquel Baldelomar) [SK] - Richard P. Jacoby, Raquel Baldelomar

Skroť svoj cukor (Richard P. Jacoby, Raquel Baldelomar) [SK]

Ako znížiť zápal v tele, zabrániť poškodeniu nervov a získať späť zdravie Trpíte problémami, ktoré vám lekári nevedia...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,99€
Zľava 7%
9,29€

Ako znížiť zápal v tele, zabrániť poškodeniu nervov a získať späť zdravie

Trpíte problémami, ktoré vám lekári nevedia diagnostikovať? Záhadnými pocitmi v končekoch prstov, tŕpnutím a mravčením v končatinách, svrbením, pálením či bolesťami chodidiel, neustále tečúcim nosom, ochromujúcimi bolesťami hlavy, častými poruchami trávenia, náhlymi zmenami nálady a energie, pretrvávajúcim pocitom únavy?
Ak áno, možnou príčinou týchto problémov sú stlačené nervy. Pýtate sa, ako to súvisí s cukrom? Nuž, zjednodušene povedané, strava s vysokým obsahom cukru a jednoduchých sacharidov, obsiahnutých napríklad v bielej múke a vo väčšine priemyselne vyrobených potravín, spôsobuje v tele zápaly, v dôsledku ktorých vznikajú opuchy a tlaky na nervy. Tie môžu okrem už spomenutých ťažkostí neskôr spôsobiť nielen vážne ochorenia (demencia, Alzheimerova choroba, ALS, skleróza multiplex, autizmus, choroby srdca) ale aj vytrvalé bolesti.
Kniha, ktorú držíte v ruke, je určená všetkým, ktorí už nechcú slepo počúvať propagandu, užívať množstvo liekov, žiť v bolestiach a umierať predčasne. Začítajte sa do prehľadne a jednoducho spracovaných vedeckých poznatkov a dôkazov o vplyve cukru na ľudský organizmus a osloboďte sa od neho.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 145×207 mm ISBN: 9788081092763 Počet strán: 200 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách