Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Dva sivé vlky


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 11%
13,20€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Niektoré sny sa v živote splnia, iné ostanú snami navždy. Svoje o tom vie aj Ester. Tie jej sa jeden po druhom stávali realitou. No kým stihla na skutočnosť zmeniť ten najväčší z nich, v jej živote nastal zlom a všetko, čo dovtedy získala, pre ňu stratilo akúkoľvek hodnotu. Jej šťastný život sa zmenil na osamelé putovanie čiernobielym svetom, plným ohňa, vzrušenia, tvrdej muziky a rôznych pokušení. To všetko s jediným cieľom: zabudnúť.

Keď už sa úspešne lúči aj s poslednými bolestivými spomienkami, ako blesk z jasného neba sa objaví on. Prízrak z minulosti, o ktorom už dlho nič nepočula. Staré, dávno zabudnuté emócie a spomienky sa zrazu prederú z hlbín pamäte späť na svetlo a ona sa ocitá na začiatku.

Akú veľkú moc má čas? Ako veľmi sa dokážu ľudia časom zmeniť? Môžu vôbec láska a nenávisť vzdorovať času? A čo všetko sme ochotní obetovať, aby sme to zistili?

Líškou jednou hrdzavou sa všetko začalo. Teraz nastal čas nasadnúť do malej obytnej dodávky a za zvuku starého rocku sa vydať na kľukatú cestu do minulosti za hľadaním odpovedí. A, ktovie, možno sa aj stretnúť so starými známymi.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2023 ISBN: 9788057048206 Rozmer: 125×205 mm Počet strán: 304 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách