Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Tajná depeša (Marián Goga) [SK] - Marián Goga

Tajná depeša (Marián Goga) [SK]

Nová kniha Tajná depeša s podtitulom Kniha hlavolamových príbehov nie je len textom na čítanie. Je svojským "tréningom...

Marián GogaDaxe (2014)

🍌 Odosielame o 6 dní.
8,80€
Zľava 7%
8,18€

Nová kniha Tajná depeša s podtitulom Kniha hlavolamových príbehov nie je len textom na čítanie. Je svojským "tréningom mysle", pretože vťahuje čitateľa do riešenia, odhaľovania... Vedci tvrdia, že denná dávka podobných cvičení zlepšuje pamäť, činnosť mysle, udržuje IQ človeka na istej úrovni, odhaľuje určité dimenzie osobnosti človeka a poodkrýva záhady ľudskej psychiky a spôsobov jeho konania.

V knihe sú tajuplné príbehy, na ktorých si možno precvičiť dôvtip a bystrosť úsudku. Príbehy, ktoré sa možno stali, možno nestali, v dávnej i nedávnej minulosti, majú niečo spoločné. Postavy, ktoré v nich vystupujú, sa svojou šikovnosťou a vynaliezavosťou dostali z takmer neriešiteľnej situácie. Každý príbeh je čímsi zvláštny a osobitý, ako je zvláštny a osobitý spôsob riešenia každej zložitej situácie.

Jedinečná kniha osloví čitateľov a riešiteľov od 10 do 100 rokov. Riešenia v zadnej časti knihy sú pomôckou, konfrontáciou vlastných myšlienkových postupov a riešení.

Tajná depeša nadväzuje na prechádzajúce úspešné knihy doc. Mariána Gogu - Hlavolamy, čo lámu hlavy a Tajomný svet hlavolamov, ktoré rovnako ako táto vyšli vo vydavateľstve DAXE. Príbehy Tajnej depeše dopĺňajú tajomné ilustrácie talentovaného výtvarníka Mgr. art. Jána Mikulčíka.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 148×212 mm ISBN: 9788089429301 Počet strán: 180

Zaradené v kategóriách