Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Duše v horoskopu (Schulmann Martin) [CZ] - Martin Schulmann

Duše v horoskopu (Schulmann Martin) [CZ]

Jedinečný astrológ Martin Schulman vo svojej novej práci zhŕňa, ako zistiť vyspelosť duše a možnosti jej vývoja z hľadiska...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,60€
Zľava 7%
7,07€

Jedinečný astrológ Martin Schulman vo svojej novej práci zhŕňa, ako zistiť vyspelosť duše a možnosti jej vývoja z hľadiska astrológie. Zavádza do horoskopu nové prvky: bod regenerácie a bod závislosti. Uvádza zoznam a význam ďalších astrologických prvkov, ktoré majú vo vyššie zmienených súvislostiach mimoriadny význam, a svoju teóriu ilustruje rozborom horoskopov troch známych osobností. Záver knihy obsahuje test (so správnymi odpoveďami), ktorý vám pomôže precvičiť si novo získané znalosti a zároveň poskytne množstvo ďalších detailov, ktoré dokresľujú uvedené učenie. Táto kniha však nie je len knihou astrologickou - je zároveň knihou filozofickou, pojednávajúcou o zmysle ľudského života, o ceste duše, jej vývoji, premene a snahe dospieť k osvieteniu a naplneniu.
"Zásadní rozdíl tkví v tom, jak člověk využívá svou svobodnou vůli. Například tranzitující planeta, která podněcuje fyzickou zdatnost, bude mít obrovský vliv na profesionálního sportovce, zatímco na administrativního pracovníka nijak zvlášť nezapůsobí. Pro vyvíjející se duši je důležité, jak se chopí příležitosti, které jí vesmír skýtá..."

Jazyk: český Rok vydania: 2014 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081003554 Počet strán: 136 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách