🚚 Pozor! Poštovné ZADARMO na všetky objednávky Zásielkovne

Kniha Slovensko - Bratislava (Vladimír Bárta) - Vladimír Bárta, Vladimír Barta

Slovensko - Bratislava (Vladimír Bárta)

Unikátna dvojkniha predstavuje Bratislavu - naše hlavné mesto v konfrontácii aj s ostatnými historickými a prírodnými...


🍌 Odosielame o 5 dní.
9,96€
Zľava 7%
9,26€

Unikátna dvojkniha predstavuje Bratislavu - naše hlavné mesto v konfrontácii aj s ostatnými historickými a prírodnými pamiatkami a krásami Slovenska.

Prednosťou publikácie je jej čitateľnosť aj pre zahraničných hostí lebo texty sú nielen v slovenčine, ale aj vo svetových a ďalších jazykoch - angličtine, francúzštine, nemčine, poľštine, ruštine a taliančine a španielčine.

Hodnotu publikácie garantujú tiež jej autori - špičkoví slovenskí fotografi, Vladimír Bárta a Vladimír Barta, ktorí vytvorili väčšinu reprezentačných kníh o Slovensku, ktoré boli ocenené v renomovaných súťažiach a reprezentovali našu republiku na najvýznamnejších knižných salónoch a veľtrhoch.

Knihu, z vydavateľstva AB ART press iste privítajú aj návštevníci blížiacich sa Majstrovstiev v ľadovom hokeji, ktorí sa v jednom diele oboznámia nielen s Bratislavou, ale získajú prehľad aj o ďalších superlatívoch Slovenska.

Texty v slovenčine, angličtine, nemčine, francúzštine, poľštine, ruštine, španielčine a taliančine.

Jazyk: slovenský, anglický, nemecký, francúzsky, poľský, ruský, španielský, talianský Rok vydania: 2011 Rozmer: 210×298 mm ISBN: 9788089270460 Počet strán: 64 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách