Nový mesiac = nová 📚 akcia

Krátke cvičenia z matematiky pre 1. ročník základných škôl


🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
5,50€
Zľava 10%
4,95€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Táto cvičebnica je prvou z úplne novej série pracovných zošitov, ktoré si kladú za cieľ priblížiť prváčikom matematiku z hravej stránky. Ponúka množstvo zaujímavých a užitočných príkladov, starostlivo povyberaných tak, aby pri ich riešení malo dieťa radosť zo sebarealizácie, stratilo zbytočný strach z matematiky a získalo k tomuto predmetu kladný vzťah.

Pri práci s týmto zošitom sa žiak prvej triedy naučí pracovať s číslami v obore do 20 – porovnávať ich, sčitovať a odčitovať ich bez prechodu cez základ aj riešiť slovné úlohy. Úlohy sú zamerané na precvičenie vedomostí a zautomatizovanie počtových úkonov. Výborne poslúžia na zistenie úrovne matematických zručností a návykov dieťaťa, precvičia jeho logické myslenie a pomôžu mu osvojiť si správne matematické postupy.
Všetky príklady sú primerané veku prváka a prehľadne členené do jednotlivých učebných celkov podľa nového Štátneho vzdelávacieho programu. V závere nájdete aj kľúč správnosti, kde si dieťa môže overiť správnosť svojich výsledkov.

Rok vydania: 2020 ISBN: 9788055174082 Rozmer: 205×290 mm Počet strán: 56 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách