Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho - Jan Stocklassa

Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho

Neobjasnená vražda zo zabudnutého archívu

Jan StocklassaIkar (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 7%
13,86€

Desať rokov po smrti Stiega Larssona, autora svetoznámej krimisérie Millenium, sa prvýkrát nahliadne do jeho archívu, na ktorý sa dlho zabúdalo.
V dvadsiatich škatuliach objaví novinár a spisovateľ Jan Stocklassa materiál, v ktorom Larsson mapuje pravicový extrémizmus osemdesiatych rokov a záhadný prípad: neobjasnenú vraždu švédskeho premiéra Olofa Palmeho, ktorého zastrelili 28. 2. 1986. Aj napriek tisíckam podozrivých sa nenašla jediná stopa, ktorá by viedla k odhaleniu vraha. Nenašla sa, alebo sa nikdy nájsť nemala.
Larssonove dokumenty, listy, články a fotografie prinášajú nové indície. Stopy vedú k niečomu, čo bolo vyše troch desaťročí nepredstaviteľné – k pravdepodobnému objasneniu Palmeho vraždy. Vďaka materiálom z Larssonovho vyšetrovania, ktorému zasvätil osemnásť rokov života, príde Jan Stocklassa na stopu možnému páchateľovi. Odkaz Stiega Larssona obsahuje doteraz nezverejnené texty a predstavuje jedinečný opis skutočných udalostí, až neuveriteľne pripomínajúci osudy postáv z jeho krimirománov.

Originálny názov: Stieg Larssons Arkiv Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055167121 Počet strán: 440 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách