🔥Horúca správa: Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Kniha Veľká knižka - Stavba pre malých rozprávačov - Isabelle Göntgen

Veľká knižka - Stavba pre malých rozprávačov


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,99€
Zľava 7%
6,50€

V centre mesta, na jeho okrajoch, v parku, na rieke – tam všade sa kope, opravuje, rekonštruuje, zušľachťuje, stavia… Náklaďáky, miešačky, bagre, žeriavy, vysokozdvižné vozíky a ďalšie zaujímavé stroje pracujú na plné obrátky a okolo nich panuje čulý ruch. Činí sa tu celý rad šikovných remeselníkov, ktorým velí skúsený predák a na všetko dohliada stavbyvedúci. Ruku k dielu priloží aj architekt, fotograf či záhradník. A pretože sme v meste, hemží sa to tu aj množstvom ďalších postavičiek. Všetky zažívajú svoje vlastné mikropríbehy, o ktorých si môžete donekonečna rozprávať. Niektoré z postáv a strojov nájdete na každom obrázku v tejto knihe – precvičte si pamäť a pozornosť a stránku za stránkou „čítajte“ ich dobrodružstvá v prepracovaných ilustráciách!

Prostredníctvom pôvabných obrázkov sa malí čitatelia naučia nielen nachádzať slová, popisovať, rozprávať, ale aj vnímať knihu ako zdroj informácií, poznania a zábavy.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 0-2 Rozmer: 258×336 mm ISBN: 9788088276333 Počet strán: 10 Väzba: leporelo

Zaradené v kategóriách