Nová krimi Dominika Dána v predpredaji!

Rebelka a záletník

Láska potrebuje pravdu

Emily SullivanIkar (2023) • Séria Darebáci • 2. diel

🍌 Odosielame o 1 deň.
14,90€
Zľava 21%
11,77€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Rafe Davies navonok pôsobí ako ďalší charizmatický sveták z radu aristokratov. Svoj život však zasvätil službe korune a je jedným z jej najlepších agentov. Možno je tvrdohlavý a ľahkovážny, ale nikdy sa nepúšťa do priveľkého rizika. Keď na škótskom vidieku stretne zaujímavú a tajuplnú krásku Sylviu Sparrowovú, prinúti ho pochybovať o tom, čo je skutočne dôležité.

Hoci mnohým ženám sa pri pohľade na vysokého a nebezpečne príťažlivého aristokrata podlamujú kolená, Sylvia o nijaké dobrodružstvo nestojí. Už raz verila nesprávnemu mužovi a draho za to zaplatila. Rozhodne sa preto Rafovi vyhýbať za každú cenu, aj napriek nepopierateľnej príťažlivosti. Keď náhoda opäť spojí ich cesty, Sylvia má možnosť nahliadnuť pod Rafovu masku darebáka. Zdá sa, že ho odsúdila priskoro. Nie je však jediná, ktorá niečo skrýva, a Rafe by mohol svojimi tajomstvami ohroziť viac než len jej srdce.

Originálny názov: The Rebel and the Rake Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055188577 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 336 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: romantický, historický

Zaradené v kategóriách