🌸 Majáles knižných zliav 📚

Najpredávanejšie knihy

Keď nevieš, čo čítať, nakukni do knižných bestsellerov. Nájdeš tu top knihy, najpredávanejšie knihy, najlepšie knihy, teda tie, ktoré oslovili najviac ľudí. V tejto knižnej kategórii ideš skrátka na istotu, čiže napríklad aj knižku pre svokru vyberaj práve tu. Väčšinou je tu beletria, ktorá čitateľov chytí za srdiečko ľahšie, než odborná literatúra, ale jeden nikdy nevie. Načri do knižných bestsellerov a vylov svoj nový knižný objav. V posledných rokoch tu často narazíš na meno Dominik Dán.. náhoda? Nemyslím.


Ďalších 365 dní

Blanka Lipińska, Ikar (2022)
3. diel série 365 dní

Tehotnú Lauru postrelili. Špičkoví lekári bojujú o jej život. Jej manžel, bos sicílskej mafie, musí urobiť najťažšie rozhodnutie v živote. Koho má zachrániť, svoju milovanú, alebo dieťa? Ako sa Massimo rozhodne? Má život bez Laury vôbec zmysel? Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 2 dni.
14,90€
11,77€

Macbeth

Jo Nesbo, Práh (2018)
Zločin a zrada sa vykúpia krvou

Sedemdesiate roky, ponuré priemyselné mesto sužuje chudoba a úpadok mravov. Zatvára sa jedna továreň za druhou, po uliciach sa potácajú narkomani a vysoko postavení občania figurujú na výplatných páskach dílerov. Macbeth je policajt s temnou minulosťou... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 2 dni.
15,90€
4,00€

Heartstopper (Volume 3)

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 10 dní.
13,95€
11,02€

Heartstopper

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 10 dní.
13,95€
11,02€

Heartstopper (Volume 2)

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of Heartstopper, for fans of The Art of Being Normal, ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
13,95€
11,02€

Ten deň (365 dní 2. kniha)

Blanka Lipińska, Ikar (2021)
2. diel série 365 dní

Laura Bielová zažíva na Sicílii rozprávkové obdobie. Po veľkolepej svadbe s mužom, ktorý by jej zniesol aj modré z neba, sa teší z tehotenstva, honosných darov, nadpozemského luxusu, služobníctva, áut aj prímorských rezidencií... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
11,77€

Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho

Jan Stocklassa, Ikar (2019)
Neobjasnená vražda zo zabudnutého archívu

Desať rokov po smrti Stiega Larssona, autora svetoznámej krimisérie Millenium, sa prvýkrát nahliadne do jeho archívu, na ktorý sa dlho zabúdalo. V dvadsiatich škatuliach objaví novinár a spisovateľ Jan Stocklassa materiál... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
2,90€

Heartstopper (Volume 4)

Charlie didn't think Nick could ever like him back, but now they're officially boyfriends. Charlie's beginning to feel ready to say those three little words: I love you. Nick's been feeling the same, but he's got a lot on his mind ... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 10 dní.
14,50€
11,46€

365 dní

Blanka Lipińska, Ikar (2021)
1. diel série 365 dní

365 dní je svetový knižný fenomén, ktorý sa teší aj z filmového úspechu na Netflixe. Moderná a pikantná romanca so všetkým, čo k tomu patrí. Aj takto mnohí opisujú príbeh v knihe 365 dní, ktorý si získal svetovú popularitu. Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
11,77€

Hodina duchov

Ľudia odpočítavajú posledné sekundy starého roka a v Hollywoode vládne chaos. Detektívka Renée Ballardová z LAPD čaká na tradičnú oslavnú paľbu do vzduchu. No o pár minút neskôr ju zavolajú na miesto, kde jedna z guliek zasiahla majiteľa autoservisu... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,95€
11,02€

Nick And Charlie

Alice Oseman, HarperCollins (2020)
A Heartstopper novella

A short novella based on the beloved characters from the graphic novel Heartstopper and Alice Oseman's debut novel Solitaire, which was praised as 'The Catcher in the Rye for the digital age' by The Times... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako tri týždne
9,95€
7,86€

Štastné dieťa

Stella Baggott, Svojtka&Co. (2021)
Prvé čiernobiele knižky pre bábätko

Štyri čiernobiele knižky v jednom balení zaistia hodiny hrania a skúmania, predstavujú ideálnu pomôcku pre vývoj zraku a jemnej motoriky... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,90€
7,03€

Nedám Ti (vedieť)

Takto som skončila na záchodoch v bare s neznámym chlapom. Ja, Monty Andrewsová, slušne vychované dievča a panna. Bola som síce mimo, nemôžem však poprieť, že to medzi nami nesmierne zaiskrilo, dokonca aj cez správy... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,50€
10,67€

Romantický pán Bridgerton

Julia Quinn, Pandora (2021)
4.diel série Bridgertonovci

Colin Bridgerton je jeden z najžiadanejších starých mládencov v Londýne. Jeho priateľka Penelope Featheringtonová je do neho už roky zamilovaná, ale keď sa stane náhodným svedkom Colinovho vyhlásenia, že sa s ňou nikdy neožení, Colin začne cestovať... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
10,98€

Má cesta za štěstím

Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
59,90€
39,99€

Motýliky: prvá láska

Alice Oseman, CooBoo (2019)
Heartstopper

Charlie a Nick chodia na tú istú školu, ale doteraz sa ich cesty nikdy neskrížili. Až do dňa, keď ich posadia vedľa seba na triednických hodinách. Chalani sú totálne rozdielni, ale čoskoro sa z nich stanú dobrí kamoši. Charlie pomaly zisťuje, že... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
9,47€

Spoznáš to z jeho bozkov

Julia Quinn, Pandora (2022)
7. diel série Bridgertonovci

Gareth St. Clair sa ocitol v ťažkej situácii. Jeho otec, ktorý ho nenávidí, je rozhodnutý zruinovať majetok St. Clairovcov a aj jeho dedičstvo. Garethovi sa dostane do rúk starý rodinný denník, v ktorom sa možno ukrývajú tajomstvá ... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
10,98€

Sherlock Holmes

, Ikar (2017)
Veľká kniha poviedok

Pravdepodobne žiadny iný literárny hrdina v histórii nebol tak dlho populárny ako Sherlock Holmes, geniálny britský detektív s vynikajúcimi dedukčnými schopnosťami a obrovským intelektom... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
69,00€
39,00€

Nevhodný návrh

Julia Quinn, Pandora (2021)
3.diel série Bridgertonovci

Benedict Bridgerton, druhý najstarší brat Bridgertonovcov, počas maškarného plesu svojej matky stretne dámu, ktorá ho očarí až tak, že na ňu nemôže prestať myslieť. Nepozná jej meno a tiež nikdy nevidel jej tvár... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
10,98€

S láskou Eloise

Julia Quinn, Pandora (2021)
5.diel série Bridgertonovci

Sir Phillip Crane nadviaže s Eloise Bridgertonovou netradičný vzťah plný slov na listovom papieri. Vyzerá to tak, že Eloise je stará dievka, ktorá bude určite nenápadná, poddajná a určite bude zúfalo túžiť po manželstve. Tak jej ho navrhne... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
10,98€