Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Akí sú moji žiaci? (Petr Gavora) - Peter Gavora

Akí sú moji žiaci? (Petr Gavora)

Diagnostikovanie je poznávanie žiaka. Ak je cieľom vyučovania, aby sa žiaci zdokonaľovali (o čom nemožno pochybovať), jeho...

Peter GavoraEnigma (2010)

🍌 Odosielame o 8 dní.
4,90€
Zľava 7%
4,56€

Diagnostikovanie je poznávanie žiaka. Ak je cieľom vyučovania, aby sa žiaci zdokonaľovali (o čom nemožno pochybovať), jeho súčasťou bude vždy diagnostikovanie. Diagnostikovanie však nie je cieľom, ale aj prostriedkom. Je prostriedkom na zlepšovanie pôsobenia na žiaka na základe znalosti diagnostických výsledkov.

Táto publikácia je určená učiteľom základných a stredných škôl, riaditeľom, metodikom, inšpektorom, výskumným pracovníkom i ďalším záujemcom o túto problematiku. Bola tiež písaná so zámerom dať študentom učiteľstva na vysokých školách solídne základy z tejto odbornej oblasti.

Publikácia má teoretický i praktický charakter. Okrem výkladu teoretických poznatkov o druhoch, zásadách a nástrojoch diagnostikovania práca obsahuje i veľké množstvo príkladov na aplikáciu teórie. Okrem toho má prílohy s diagnostickými nástrojmi z rôznych oblastí, ktoré môže záujemca použiť vo svojej diagnostickej praxi.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2010 Rozmer: 150×208 mm ISBN: 9788089132911 Počet strán: 216 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách