❄️Aktuálne knižné zľavy

Nástenný Lunárny kalendár 2021 pre pole a záhradu od Pavla

Nástenný Lunárny kalendár 2021 pre pole a záhradu od Pavla


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,80€
Zľava 7%
4,46€

Dostáva sa Vám do rúk šiesty ročník Lunárneho kalendára pre pole a záhradu od Pavla. Pre zvýšenie prehľadnosti sú v ňom malé zmeny. Pre minimálne rozdiely boli spojené termíny zberu a konzervovania - podobne ako boj s burinou a škodcami. Tieto činnosti, plus štepenie, rez a kosenie trávnika sú len v rovine doporučenia pre určité obdobie. Nie sú špecifikované pre každý deň. Očakávam, že po týchto drobných úpravách sa kalendár stane prehľadnejším.

Návod na použitie:
  • Kalendár je novinkou medzi lunárnymi kalendármi. Pre každý deň a každú skupinu plodín je farebne a číselne vyznačená vhodnosť sejby, sadenia, presádzania či ošetrovania rastliny. V kalendári nie sú okrem Splnu, Novu a Prízemia vyznačené štvrte, smer mesiaca vo zverokruhu ani znamenia.
  • Všetky tieto vplyvy sú pre každý deň, skupinu plodín a ošetrenia spočítané podľa váhy prvku /spln, novolunie, prízemie/ do výsledného farebno-číselného kódu. Od zelenej jednotky - najvhodnejšie obdobie, cez žltú päťku - ešte prijateľné, po červenú desiatku - nevhodné obdobie.
  • V kalendári okrem vysvetliviek nie je text. Tým sa kalendár stáva jednoduchým, prehľadným, každému zrozumiteľným.
  • Kalendár umožňuje vďaka jednoduchosti plánovať práce na poli a v záhrade v najvhodnejších dňoch.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: neuvedený Katalógové číslo: 8588006549164 Väzba: špirálová

Zaradené v kategóriách