🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Kniha Kam miznú vaše peniaze? - Martina Valachová

Kam miznú vaše peniaze?

Cvičebnica nového života


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 7%
21,30€

Kniha Martiny Valachovej vznikla v čase, keď koronakríza naplno odkryla fakt, že až 80% Slovákov nemá rezervy na viac ako 3 mesiace života.

Keď sa na jar zastavil život a odrazu sa všetko zavrelo, v médiách som neustále počúvala o tom, ako Slováci nie sú pripravení na nemajú žiadnu finančnú rezervu. Dokonca niektorí ani len na 3 mesiace života. Zdalo sa mi to neuveriteľné, hovorí autorka knihy Kam miznú vaše peniaze Martina Valachová. Rozhodla sa preto overiť si tieto tvrdenia v praxi a oslovila svojich priateľov a známych. Na svoje veľké prekvapenie zistila, že mnohí z nich sú v podobnej situácii. To ju nakoplo a napísala knihu, ktorá je poučná, no nenájdete v nej žiadne frázy, ani poučky. Vychádzala som z vlastných skúseností a celoživotnej rutiny, ku ktorej ma priviedli okolnosti môjho detstva, mladosti a moja babka, hovorí Martina.

Kniha môže byť prínosná pre ľudí, ktorí si myslia, že zarábajú málo a teda logicky, nič nevedia odložiť. Zistia, že vedia. No môže byť prínosom aj pre ľudí, ktorí zarábajú nadštandardne.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788097371005 Počet strán: 240 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách