🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Hra LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37

LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37

LEGO (2020)

🍌 Odosielame o 8 dní.
379,99€

Ponorte sa do tejto stavebnice zo série LEGO® Technic (42115) a pocíťte nezameniteľnú silu a vzhľad modelu Lamborghini Sián FKP 37.

Vďaka vynikajúco prepracovaným detailom je tento model auta v neprehliadnuteľnej limetkovo zelenej farbe so zlatými ráfikmi vernou kópiou pôvodného modelu Sián FKP 37. Krása je v detailoch Autentické funkcie zahŕňajú 8-stupňovú prevodovku, aktivovanú pohyblivou radiacou pákou, motor V12 s pohyblivými piestami a pohon všetkých 4 kolies. Pomocou volantu môžete auto otáčať rôznymi smermi, potom si obzrite predné a zadné odpruženie.

Tento model má klasické nožnicové dvere rovnako ako superšportiak v životnej veľkosti. Luxusné funkcie Táto zostaviteľná súprava s modelom auta vám umožní vdýchnuť život krásnemu modelu Sián FKP 37 a vychutnať si pri tom prvotriedny relax.

Súčasťou luxusného balenia je aj exkluzívna ilustrovaná kniha s návodom na stavanie, obrázkami a rozhovormi zo zákulisia. Otvorte kapotu a nájdite si tam svoje jedinečné sériové číslo a odomknite špeciálny online obsah.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: LG42115

Zaradené v kategóriách