💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Hra LEGO Ninjago 70686 Spinjitzu úder – Kai

LEGO Ninjago 70686 Spinjitzu úder – Kai

LEGO (2020)

🍌 Odosielame o 9 dní.
9,99€

Spojte sily s Kaiom a pomôžte mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu s touto úžasnou NINJAGO® súpravou. Umiestnite Kaia do Spinjitzu spinnera z NINJAGO čepelí a ten dajte na odpaľovací stojan, stlačte tlačidlo a sledujte, ako nindža vzlietne do akcie. Pomôžte Kaiovi stať sa najlepším majstrom Spinjitzu. Vymýšľajte si pri tom sami či s kamarátmi vlastné zábavné výzvy a odvážne triky.V hre s úžasnou sadou zo série LEGO® Spinjitzu úder – Kai (70686) môžu deti pomôcť Kaiovi stať sa majstrom Spinjitzu a vychutnávať si pri tom hodiny tvorivej hry. Nindža fanúšikovia majú pri predvádzaní scén nabitých akciami z tejto stavebnice zo série LEGO NINJAGO s motívom Spinjitzu na výber more možností.
Interaktívna hračka majstrov Spinjitzu Malí nindžovia si môžu vychutnávať dobrodružstvá s kockami v štýle NINJAGO® s touto štýlovou LEGO® súpravou s motívom Spinjitzu. Potom môžu figúrku Kaia pripútať v Spinjitzu spinneri, stlačiť tlačidlo a vyslať ho do akcie. NINJAGO fanúšikovia a mladšie deti využívajúce svoju fantáziu budú túto zábavnou hračkou očarení.
Najlepšie hračky pre deti na hranie rolí LEGO® nindža stavebnice prinášajú deťom príležitosť vstúpiť do vzrušujúceho sveta, v ktorom si môžu vychutnávať nápaditú zábavu s ich obľúbenými nindžami v boji proti silám zla. Deti budú milovať škálu týchto nindža hračiek, ktoré zahŕňajú autá, stíhačky, draky, zostaviteľné figúrky a iné.
  • NINJAGO® sada doplnkov so Spinjitzu spinnerom a figúrkou Kaia pre predvádzanie akčných nindžovských scén. Hravé deti s plnou hlavou nápadov budú túto inovatívnu stavebnicu s motívom Spinjitzu zo série LEGO® NINJAGO zbožňovať.
  • NINJAGO® balíček doplnkov obsahuje Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí, odpaľovací stojan a LEGO® minifigúrku nindžu Kaia. NINJAGO Kai sa chce stať majstrom Spinjitzu. Buďte pri tom, ako trénuje. Vďaka tomu máte postarané o hodiny zmysluplnej hry.
  • Táto zberateľská LEGO® súprava s motívom Spinjitzu je novinkou na jún 2020. Deti môžu umiestniť figúrku Kaia do Spinjitzu spinnera, vyslať ho do akcie a tak prežívať nepretržitú zábavu v štýle NINJAGO®.
  • Táto 48-dielna nindža hračka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúce pocity a nindža fanúšikov podnecuje k nápaditým hrám. Skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo LEGO® darček na akúkoľvek inú príležitosť.
  • Ideálny NINJAGO® balíček doplnkov na hranie sa doma alebo kdekoľvek, kde sa deti vďaka svojim nindžovským dobrodružstvám ocitnú. Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí a odpaľovací stojan merajú vyše 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto úžasná hračka si nevyžaduje žiadne batérie, stačí len predstavivosť vášho malého nindžu. Preto si Kai pred vpadnutím do akcie nikdy nedáva žiadnu prestávku!
  • Dokonalá stavebnica zo série LEGO® NINGAGO® s motívom Spinjitzu pre mladšie deti. Pri kockách nájdete aj zrozumiteľný návod, aby ste si mohli túto nindžovskú hračku rýchlo pripraviť na Kaiove dobrodružstvá so Spinjitzu v štýle NINJAGO.
  • Stavebnice a zostaviteľné figúrky zo série LEGO® NINJAGO® prinášajú deťom možnosť vstúpiť do pútavého sveta fantazijných akcií. Vďaka týmto akciám si deti môžu počas rozvíjania svojich zručností v bojovom umení Spinjitzu vymýšľať dej príbehov so svojimi nindža hrdinami.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na naše planéte alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky neustále testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO figúrkami a stavebnicami pre deti môžete mať vždy pokojnú myseľ.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: LG70686

Zaradené v kategóriách