🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Hra LEGO Disney 41164 Kúzelný domček na strome

LEGO Disney 41164 Kúzelný domček na strome

LEGO (2020)

🍌 Odosielame o 10 dní.
49,99€

Zostaviteľná hračka domčeka na strome pre vaše obľúbené postavy z Disney filmu Ľadové kráľovstvo II! Pre fanúšikov Disney filmu Ľadové kráľovstvo existuje hromada lesných dobrodružstiev, ktoré si môžu postaviť a zahrať so súpravou LEGO® l Disney Ľadové kráľovstvo II 41164
Kúzelný domček na strome. Na dolnom poschodí zostaviteľnej súpravy kúzelného domčeka na strome sa nachádza spálňa a na hornom poschodí zas jedáleň. Na vyhliadkovú vežu vedie rebrík a dole sa lanovkou môžno zviesť až do kúzelného lesa, kde sa deti radi postarajú o 2 králikov v ich drobnom domčeku. Oblasti na kempovanie a rybárčenie s lietajúcimi rybami sú ideálnym prvkom pre zábavne dobrodružstvá s Annou, Olafom a Mattiasom z filmu Ľadové kráľovstvo II. Prebádajte les a objavte na svojej epickej čarovnej ceste mýtické kamene. Súčasťou súpravy sú 3 obľúbené Disney postavy z filmu Ľadové kráľovstvo II a 3 LEGO figúrky zvierat.
  • Obsahuje minibábiky Annu a Mattiasa a 4 LEGO® figúrky: Olafa, 2 králikov a rybu.
  • Súprava obsahuje domček na strome so spálňou na dolnom poschodí, jedálňou na hornom poschodí, vyhliadkovú vežu, lanovku, domček pre králika, oblasti na stanovanie a rybárčenie a čarovnú bránu.
  • Príslušenstvo zahŕňa Mattiasov meč, truhlicu s pokladom, teleskop, rybársky prút, vedro, rybu, poháre, taniere, nožnice, mrkvu a jablko.
  • Fanúšikovia Disney filmu Ľadové kráľovstvo si zamilujú stavanie LEGO® domčeka na strome a pátranie po mýtických kameňoch v kúzelnom lese.
  • Dokonalá Disney stavebnica, s ktorou sa možno zahrať na pamätné scény s Olafom, Annou a Mattiasom z filmu Ľadové kráľovstvo II alebo si vymyslieť vlastné lesné dobrodružstva so svojimi obľúbenými Disney postavami.
  • Táto zostaviteľná hračka z filmu Ľadové kráľovstvo pre chlapcov, dievčatá i všetkých fanúšikov filmu Ľadové kráľovstvo II je ideálnym vianočným alebo narodeninovým darčekom.
  • Postaviť ju môžete aj pomocou všetkých ostatných originálnych LEGO kociek a ukázať tak svoju tvorivosť.
  • Možno kombinovať so súpravami 41165 Anna a výprava na kanoe, 41166 Elsa a dobrodružstvo s povozom, 41167 Dedinka pod hradom Arendelle, 41168 Elsina kreatívna šperkovnica a 41169 Olaf, pre ešte väčšie dobrodružstvo so súpravami LEGO® l Disney Ľadové kráľovstvo II.
  • Domček na strome meria viac než 20 cm na výšku, 25 cm na šírku a 20 cm do hĺbky.

Rok vydania: 2020 Katalógové číslo: LG41164

Zaradené v kategóriách