❄️Novoročné knižné zľavy

Kniha Biblický diár 2021: Snívaj veľké sny -  ružový -

Biblický diár 2021: Snívaj veľké sny - ružový

kalendár - motivácia - príbehy - cvičenia

Inuel (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Biblický diár bude vaším duchovným sprievodcom počas celého roka 2021.
Bude vás motivovať prostredníctvom slova kresťanských lídrov, umožní vám zamýšľať sa nad vlastnými cieľmi, snami a prisľúbeniami, pomôže vám zbilancovať celý rok a vďaka barometru nestratíte prehľad o dôležitých dňoch. Ale to najdôležitejšie: je plný Božieho slova.
Každý týždeň máte naporúdzi otázky na zamyslenie, môžete hĺbať nad témami a postupne, krok po kroku a skok po skoku, sa približovať k Bohu.

V diári nájdete:
Kresťanskí lídri - spoznajte ľudí, ktorí sa vám počas roka 2021 budú prihovárať prostredníctvom príbehov a vlastných skúseností a ktorí vám pomôžu posúvať sa ďalej a rásť.
4 kroky a skoky k Bohu - každý deň je tu príležitosť, ako sa priblížiť k Bohu. Niektoré z týchto krokov sú malé a preto ich môžeme vykonávať denne, väčšie skoky sú náročnejšie a preto ich budeme vykonávať každý mesiac.
Bilancovanie rokov
- ak sa máte duchovne posúvať ďalej, je dobré sa s nadhľadom obzrieť aj na rok, ktorý je za vami. Čo všetko sa vám podarilo?
Pomenujte svoje sny - nato, aby ste mohli niekam dôjsť, potrebujete poznať smer, ktorým máte ísť. Siahnite do svojho vnútra a zamyslite sa - aký sen s vami sníva Pán?
Stanovenie cieľov - čo by ste chceli v roku 2021 dosiahnuť? Pomenujte svoje ciele, aby ste mohli začať pracovať na ich uskutočnení.
Božie prisľúbenia - nato, aby vaše kráčanie bolo naozaj požehnané, je dobre mať prisľúbenie. Na každý sen minimálne jedno a ku každému cieľu rovnako. Aké sú tie vaše prisľúbenia na tento rok?
Kalendár 2021 - prehľadný kalendár pre vaše plány v roku 2021.
Barometer - ako si lepšie zhodnotiť celý rok, než s pomocou vlastného barometra? Vytvorte si vlastný systém a zaznamenajte si dni, ktoré si chcete pamätať.
Harmonogram kresťanských akcií
- aby ste vedeli, kedy sa konajú jedny z najdôležitejších kresťanských akcií.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 130×180 mm Počet strán: 260 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách