🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Úžasný svet depresie

John MoeN Press (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
14,90€
Zľava 17%
12,37€

Depresia je stále tabu – mnohí ju nevedia ani len identifikovať, málokto sa prizná, že ňou trpí a len malé percento ľudí navštívi odborníka. Je ťažké sa o nej baviť s nadhľadom a nepatrí sa o nej vtipkovať. John Moe, rozhlasový moderátor a autor podcastov, sa o to pokúsil a napísal knihu Úžasný svet depresie.

Moe má s depresiou veľa neveselých skúseností – sám si chorobou prešiel a jeho brat si v jej dôsledku vzal život, no napriek tomu je presvedčený, že o nej treba otvorene hovoriť a dá sa o nej hovoriť aj s humorom. Podľa jeho vlastných slov je totiž depresia „nebezpečná, ale vo svojej podstate komická“. Poskladal teda spomienky na vlastnú zložitú cestu sprevádzanú depresiou a príbehy ľudí, ktorých počas nej stretol, pretože z vlastnej skúsenosti vie, že aj zdieľanie môže mať terapeutický účinok.

V tejto citlivej a zároveň zábavnej knihe ponúka Moe nový a nevšedný pohľad na depresiu, poskytuje nádej a hovorí, že je v poriadku, ak nie ste v poriadku. A je v poriadku, ak sa na tom smejete.

Originálny názov: The Hilarious World of Depression Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 ISBN: 9788099925398 Rozmer: 140×215 mm Počet strán: 336 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách