Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Rozhovory spoza opony (Eva Pavlíková) - Eva Pavlíková

Rozhovory spoza opony (Eva Pavlíková)


🍌 Odosielame o 4 dni.
9,63€
Zľava 7%
8,96€

Pri príležitosti 60. jubilejnej divadelnej sezóny Divadla Andreja Bagara v Nitre vychádza v decembri 2009 kniha Evy Pavlíkovej Rozhovory spoza opony.

Kniha vznikla spracovaním televíznych rozhovorov pre magazín KULTURKLUB v TV Centrál Nitra, ktorý už niekoľko rokov moderuje autorka knihy Eva Pavlíková, umelecká šéfka a členka umeleckého súboru DAB Nitra. V knihe sú rozhovory so 40 osobnosťami DAB Nitra, ktorí sú členmi umeleckého súboru, alebo v ňom pôsobili, ale aj s tými, čo už odišli do pomyselného divadelného neba a výraznou mierou sa zapísali do histórie nitrianskeho divadla. Milou spomienkou je časť venovaná úžasnej herečke Adele Gáborovej a nezabudnuteľnému Milanovi Kiššovi.

Čitatelia sa dozvedia o hereckých začiatkoch mnohých kolegov Evy Pavlíkovej, o ich spolupráci s inými hercami a režisérmi, a to nielen v divadle, ale aj v iných médiách, o ich koníčkoch, o vzťahoch k mestu Nitra a veľa ďalších zaujímavých informácií. Známych hercov budú môcť spoznať nie v ich postavách, ktoré stvárňujú na javisku, ale ako ľudí žijúci bežný život.

Autorom fotografií hercov je Filip Vančo, jazyková úprava Jozef Fabuš, grafická úprava a tlač Peter Jánsky.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2009 Rozmer: 147×210 mm ISBN: 9788097028084 Počet strán: 200 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách