Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Medzinárodné zdravotné predpisy - teória, legislatíva, implement (Klement a kole - Cyril Klement,

Medzinárodné zdravotné predpisy - teória, legislatíva, implement (Klement a kole

Komplexná, prehľadná a zrozumiteľná publikácia o závažných ohrozeniach zdravia prenosnými ochoreniami. Poskytuje aktuálne...

Cyril Klement, • PRO (2009)

🍌 Odosielame o 14 dní.
5,00€
Zľava 7%
4,65€

Komplexná, prehľadná a zrozumiteľná publikácia o závažných ohrozeniach zdravia prenosnými ochoreniami. Poskytuje aktuálne údaje, návody, odporúčania a prehľad legislatívy súvisiacej so zdravotnou bezpečnosťou a globálnymi biologickými hrozbami, vrátane Pandemického plánu pre prípad pandémie chrípky v SR.
Uvádza detailné informácie o prenosných ochoreniach, ich etiológii, epidemiológii, klinických prejavoch, patogenéze, diagnostike a liečbe. Monografia vznikla v rámci projektu WHO na podporu aktivít súvisiacich s národnou implementáciou Medzinárodných zdravotných predpisov (IHR 2005).
Cieľovými skupinami sú praktickí lekári pre deti, dorast aj dospelých, ďalej epidemiológovia, mikrobiológovia, infektológovia, riadiaci pracovníci úradov verejného zdravotníctva, nemocníc, pracovníci krízových manažmentov a verejných informačných prostriedkov, odborníci v rezortoch vnútra, obrany, zdravotníctva, zahraničných vecí, dopravy, pôšt a telekomunikácií, ale aj poslucháči lekárskych, farmaceutických a zdravotníckych škôl a ďalší záujemcovia.
Autorský kolektív tvoria renomovaní odborníci v oblastiach medicíny, verejného zdravotníctva, mikrobiológie a ďalších vedných odborov.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2009 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788089057245 Počet strán: 440 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách