⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán na sklade!

Prvouka pre 1. ročník základnej školy - obrázkové karty

Prvouka pre 1. ročník základnej školy - obrázkové karty

Učebná pomôcka pre 1. ročník ZŠ

Aitec (0)

🍌 Odosielame o 6 dní.
23,20€
Zľava 7%
21,58€

Sada 88 jednostranných obrázkových kariet na papieri (formát B5), s obrázkami vychádzajúcimi priamo z pracovnej učebnice Prvouka pre 1. ročník základnej školy. Prvá karta obsahuje zoznam všetkých obrázkových kariet.

Obrázkové karty sú farebne odlíšené podľa vybratých tematických okruhov v danom ročníku.
* Oranžová farba Moje kráľovstvo – obsahuje obrázkové karty rôznych predmetov, ktoré sa preberajú pri jednotlivých témach v tomto tematickom okruhu.
* Tmavozelená farba Kráľovstvo živočíchov – obsahuje obrázkové karty živočíchov, ktoré sa preberajú pri jednotlivých témach v tomto tematickom okruhu.
* Bledozelená farba Kráľovstvo rastlín – obsahuje obrázkové karty plodov a listov rastlín, ktoré sa preberajú pri jednotlivých témach v tomto tematickom okruhu.

Obrázkové karty sú podporným didaktickým materiálom určeným na vyučovanie pre učiteľa, ale aj pre žiaka na priamu manipuláciu.

Obrázkové karty je možné využiť pri výklade učiva, pri utvrdzovaní učiva, pri opakovaní učiva.

Obrázkové karty je vhodné využiť aj pri rôznych didaktických hrách, ktorých námety nájdete v Metodických komentároch k pracovnej učebnici Prvouka pre 1. ročník základnej školy.

Ďalšie námety na didaktické hry a inšpiráciu na prácu s obrázkovými kartami môžete získať aj na našich seminároch k danému predmetu.

Obrázkové karty predstavujú nadštandardnú učebnú pomôcku pre vyučovanie v 1. ročníku ZŠ.

Jazyk: slovenský Rozmer: 148×210 mm Katalógové číslo: 9788081461835 Počet strán: 88

Zaradené v kategóriách