🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Miluj sám seba, akoby ti šlo o život - Kamal Ravikant

Miluj sám seba, akoby ti šlo o život

Kamal RavikantIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Knihu Miluj sám seba, akoby ti šlo o život autor takmer nevydal. Bál sa, že bude ľuďom na smiech. Kedysi sa ako výkonný riaditeľ firmy, ktorá skrachovala, zrútil a dnes prichádza s tým, ako ho zachránila láska k sebe samému. Strach prekonal, pretože dôležitosť posolstva bola silnejšia. O svoju pravdu sa teraz delí s celým svetom.
Kniha, ktorú držíte v rukách, získala veľkú popularitu a mnohým ľuďom zachránila život. Dokážete si predstaviť, že by ste sa naučili skutočne milovať samých seba? Zámerom autora je pomôcť ľuďom k odhodlanosti milovať samých seba a k vedomiu, ako to dosiahnuť a udržiavať. Vytvoril jednoduchú zostavu mentálnych cvičení pre vybudovanie láskavého vzťahu samého k sebe, ktorú v tejto knihe ponúka všetkým. Kľúč k jeho pravde je otázka: Čo by ste robili, keby ste skutočne, úprimne a hlboko milovali samých seba?

Originálny názov: Love yourself like your life depends on it Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 140×210 mm ISBN: 9788055172507 Počet strán: 240 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách