❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Jazykové kurzy pre deti cudzincov - Oľga Pivarníková

Jazykové kurzy pre deti cudzincov


🍌 Odosielame o 5 dní.
9,50€

Zvyšujúci sa počet školopovinných detí cudzincov na Slovensku podnietil potrebu organizovania jazykových kurzov slovenského jazyka na prekonávanie komunikačných bariér.
Praktická príručka Jazykové kurzy pre deti cudzincov prináša celú škálu odpovedí, ktoré sa pri organizácii takýchto kurzov v praxi vyskytnú.
Čitateľ formou tejto príručky dostáva do rúk praktický návod, ako finančne a organizačne zabezpečiť jazykový kurz, ako pripraviť jeho obsahovú náplň, no získa aj komplexný pohľad na zameranie a priebeh kontroly kurzu.
Veľmi hodnotnou súčasťou publikácie sú otázky z praxe vrátane odpovedí, odporúčané vzory dokumentov, ale aj ukážka vzorovej vyučovacej hodiny.
Publikácia je určená pre všetkých, ktorí uvažujú o organizovaní kurzov slovenského jazyka pre deti cudzincov, ale ja pre tých, ktorí ich už organizujú, čím umožňujú deťom cudzincov skvalitniť svoju komunikáciu v slovenskom jazyku a rýchlo sa zaradiť do vzdelávacích programov v systéme slovenského regionálneho školstva. Ocenia ju predovšetkým zriaďovatelia, riaditelia škôl a učitelia.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788057102014 Počet strán: 80

Zaradené v kategóriách