🔥 Letný výpredaj kníh = ZĽAVY do 83% 📚

Vedomostné pexeso - Vlajky Ameriky


🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
5,99€
Zľava 7%
5,57€

Máte radi pexeso? V tom prípade je Vedomostné pexeso - Vlajky Ameriky pre vás ako stvorené. Odteraz nehľadáte jednoduché obrázky, ale páry informácií.
Napr.: Otočíte kartičku na ktorej je vyobrazená červeno-biela vlajka s javorovým listom . V tomto prípade musíte nájsť kartičku s odpoveďou: "Kanada".
alebo
Odkryjete kartičku s modro-bielo-modrou vlajkou so slnkom uprostred a musíte k nej získať druhú kartičku s odpoveďou "Argentína".
a tak ďalej.

Podrobné pravidlá
Vedomostné pexeso obsahuje 48 kartičiek, tj. 24 párov. Kartičky zamiešajte a rozložte lícom nadol, aby ste nevedeli ich rozloženie. Postupne otáčajte po dvoch kartičkách lícom nahor. Ak nájdete kartičky, ktoré patria k sebe, odoberte ich a otáčajte znova. Hľadajte informácie, ktoré k sebe patria. Ak si nie ste istí, či ste ich našli, skontrolujte si čísla na kartičkách, ktoré musia byť zhodné. Prípadne kartičky priložte k sebe a hneď zistíte, či vám vytvorili celý obrázok. Ak kartičky nepatria k sebe, otočte ich späť lícom nadol a v hre pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč s najväčším počtom párov kartičiek.

Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 12+ Katalógové číslo: 9712 Rozmer: 66×66 mm

Zaradené v kategóriách