🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Afrika z kufríka

Petra GmucováIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 7%
9,21€

S deťmi je to občas iná divočina. Na pomoc vám prichádzajú šikovní vychovávatelia z prírody. Ich nápady skrotia neposedné detské šelmičky a výchovu hravo zvládnete. Verte im!

Prenosný kufrík s rozkladacím veršovaným leporelom je vymyslený ako spoločné čítanie najmenších s rodičmi. Vychádza z poznania, že malé deti obľubujú príbehy o zvieratách a rady sa učia napodobňovaním. Každé zvieratko, ktoré dieťa spoznáva na safari, má určitú pozitívnu vlastnosť a na jej základe radí dieťaťu, ako si osvojiť potrebné návyky a vykonávať aj menej obľúbené činnosti. Rodičov často stojí dosť síl, kým naučia svoje ratolesti, aby si zvykli na prvé každodenné povinnosti. Možno, že s pomocou sympatických vychovávateľov z ríše zvierat všetko pôjde ľahšie!
Kufrík a leporelo fungujú ako harmonický celok, a to aj zásluhou pôsobivého dizajnu a ilustrácií z dielne mladej slovenskej výtvarníčky Kataríny Hutníkovej.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 1,5+ ISBN: 9788055172514 Rozmer: 185×270 mm Počet strán: 12 Väzba: leporelo

Zaradené v kategóriách