🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Ako Štefan Drco vyhral kopu hnoja


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
Zľava 7%
13,90€

Obojstranná knižka, v ktorej sa príbeh odvíja podľa rozhodnutia hlavnej postavy - ak chceš vedieť, ako to dopadne, keď sa rozhodnú pre cnosť, čítaj knihu z jednej strany, ak chceš vedieť, čo sa stane, ak zvíťazí neresť, knihu otoč a čítaj z druhej strany.

Štefan Drco bol nevídaný zjav z malej obce, pred ktorou sa aj vrany otáčali. V kolektíve nebol príliš obľúbený, pretože bol mimoriadne nerozhodný. Na dedinskej zábave vyhral v tombole kopu hnoja. A keďže sa nevedel rozhodnúť, či ju má obísť sprava alebo zľava, sadol si na stoličku a pozoroval, čo sa v tej kope hnoja deje. Zrazu vidí, že nie je sám, čo sa nevie rozhodnúť. Kohút Fifinbrus sa rozhoduje medzi pýchou a pokorou, pavúk Motaj medzi lakomstvom a štedrosťou, komáre Mirnix a Dirnix medzi zradou a vernosťou.

Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým deťom, ktoré obľubujú nezvyčajné knihy Braňa Jobusa, a tiež tým, ktoré milujú príbehy o dobre a zle.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 8+ ISBN: 9788055645742 Rozmer: 165×230 mm Počet strán: 176 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách