🔥 Septembrové knižné zľavy až do 80%

Blu-ray (17,09€) DVD (9,99€)

Mimoni: Zloduch prichádza

Kyle Balda, Brad AblesonMagicbox (2020) • Edícia Mimoni

🍌 Predobjednávka, vychádza 2. 11. 2022
9,99€

Každý pozná Grua ako hlavného majstra zločinu. Teraz sa však vraciame do 70. rokov kedy sa stretávame so zakomplexovaným dvanásťročným chlapcom, ktorý o tejto kariére sníva zatiaľ len vo svojej spálni. Šťastnou náhodou jedného pekného dňa narazí na štvoricu úplných Mimoňov (starí známi Kevin, Stuarta, Bob a nováčik Otto- Mimoň so zubným strojčekom a akútnou potrebou objatia). Hoci je to ťažko uveriteľné, rýchlo s nimi nájde spoločnú reč, a s ich pomocou postaví svoj prvý zloduchov brloh, skonštruuje svoju prvú zbraň a naplánuje prvú tajnú misiu. Cieľom tejto akcie je stať sa členom Šialenej šestky, absolútnej elity medzi zloduchmi.
Jej členovia sú pre Grua dokonalými ikonami a vzormi. V momente keď ich opustí súčasný vodca, legendárny majster bojových umení Willy Kanón, Gru vycíti šancu zaplniť uvoľnené miesto. Pohovor o členstvo v Šialenej šestke však vôbec nedopadne dobre a namiesto toho, aby sa Gru stal ich členom, získa naopak päť nebezpečných nepriateľov na celý život.
Našťastie má nových nerozlučných priateľov, ktorí ho nikdy nenechajú v ,,kaši,,. Pod vedením Majsterky Chow začnú cvičiť kung-fu, pretože nad Šialenou šestkou sa nedá len tak ľahko zvíťaziť.


Herci: Pierre Coffin, Steve Carell

Originálny názov: Minions: The Rise of Gru Rok vydania: 2020 Rozmer: 135×190 mm Obal: DVD obal Titulky: české, anglické Jazyk: slovenčina, čeština, angličtina

Zaradené v kategóriách