Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Helmut Newton: SUMO (Hardback) -

Helmut Newton: SUMO (Hardback)

Sumo – nové zmenšené vydanie

Taschen (2009)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
135,00€


Najväčšia vyrobená kniha 20. storočia je opäť tu!

Táto gigantická kniha bola unikátna v každom ohľade: 480 strán prác skvelého, ale tiež kontroverzného fotografa lámalo rekordy rozmermi i váhou. Päťdesiat ľudí sa tri roky podieľalo s Helmutom a June Newtonovými na vytvorení publikácie, ktorá vážila 30 kg. Ale veľkosť nebola všetko. Kvalita tlače, papiera i väzby prispela k faktu, že sa SUMO stalo celosvetovým vydavateľským počinom a knihy sú pýchou mnohých slávnych zbierok vrátane Museum of Modern Art v New Yorku.


Teraz, po desiatich rokoch, SUMO ponúkame v ekonomickejšej podobe, ale so zhodným obsahom ako pôvodná verzia.


SUMO predstavuje 350 fotografií, ktoré pokrývajú všetky stránky Newtonovej výnimočnej tvorby, pričom väčšina z nich je prvý raz publikovaná. Od ohromujúcich módnych fotografií, ktoré ovplyvnili celé generácie mladších fotografov, až po silné, erotické akty či dokonale vypovedajúce portréty celebrít.


Výhodou čitateľov nového vydania je fakt, že už nebudú pri práci s monografiou limitovaní jej veľkosťou a s pomocou stojanu, ktorý je súčasťou knihy, si môžu pohodlne vychutnať krásu a výnimočnosť tohto knižného skvostu.

Jazyk: nemecký, francúzsky, anglický Rok vydania: 2009 Rozmer: 267×374 mm ISBN: 9783836517300 Počet strán: 480 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách