Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Čary po druhé - Cressida Cowell

Čary po druhé


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 7%
12,04€

Nová séria dobrodružných príbehov od autorky slávnej knihy Ako si vycvičiť draka už má aj druhú časť.

Kniha Čary po druhé vás zavedie do pradávna. Do čias, keď ešte čary voľne putovali po svete, v temných lesoch lietali škriatkovia, vtáky hovorili ľudskou rečou, dvere vedeli lietať a spolu s magickými zaklínadlami sa vznášali po oblohe. Stig – dcéra mrazivej kráľovnej kmeňa Bojovníkov Sychorax – a Xar – syn Veľkého Eskamotéra, vodcu kmeňa Čarodejov – sa v prvej časti príbehu stretli v strede temného Zlolesa. Na nenávisť voči tomu druhému, ktorú im doma odmalička vštepovali, museli zabudnúť. Už to, že sa na seba vôbec narazili, považovali Bojovníci i Čarodeji za absolútne vylúčené. Existuje vôbec možnosť, že by sa dvaja potomkovia nepriateľských kmeňov stretli znova a spoločne bojovali proti temným čarom a tým najdesivejším nepriateľom? Druhá časť série Čarodeji dávnoveku o zakázanom priateľstve, odvahe a množstve čarodejných vecí Čary po druhé zabaví každého milovníka Štikúta Strašného Šťukovca III.

Komu sa kniha môže páčiť: Deťom ktoré majú radi čarovný a fantastický svet, tiež deťom, ktoré majú radi príbehy od autorky série Ako vycvičiť draka.

Originálny názov: Twice Magic Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 9+ Rozmer: 145×200 mm ISBN: 9788055639079 Počet strán: 400 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách