📚 Viac ako 60 000 kníh doručíme do Vianoc!🎄

Rytmus lásky - Rhythm of Love (e-kniha)

PDF EPUB MOBI Valéria OsztatnáMEA2000 (2013)

🌴 Okamžite na stiahnutie
🎄 Do Vianoc: ÁNO
5,80€

Táto kniha v slovenskom aj anglickom jazyku je vízia fanúšikov Michaela Jacksona - začínajúca ako "Projekt Ilúzia" na Facebooku.Vďaka patrí autorke, bez nej by to celé nevzniklo. Slnko bez lúčov nie je slnkom, ale v tomto prípade každý jeden z nás je jedným z paprskov tej obrovskej žiarivej gule zvanej slniečko.Knižka vznikla príspevkami prác fanúšikov Michaela Jacksona, z rôznych štátov celého sveta to ako ich inšpiroval. Ukazuje pravý význam slova láska v mnohých podobách nádherného umenia.
Nie je to preto len knižka, ale šírenie dobrej myšlienky a iniciatívy do ktorej sme všetci zapojení.
„Michael, tam v tej nemysliteľnej diaľke bez teba, slzy stekajú po srdci, rana, ktorú spôsobila tvoja absencia, roztvára sa každým odbitím minúty, keď márne túžime, že sa objavíš.
Je to iba tvoj obraz, ktorý prináša určitú mieru spokojnosti, i keď tvoja tvár je vytesaná hlboko v našich dušiach. Dôkaz, že si bol, je možné vidieť všade okolo - v aktoch lásky, ktoré si vykonal.
Michael, naše spomienky nikdy nezožltnú ako stránky papiera, nespália ju lúče horúceho slnka, nezmetie lavína snehu. Si navždy večný, živý v nádhernej jedinečnosti.“

Jazyk: slovenský, anglický Rok vydania: 2013 Počet strán: 346

Zaradené v kategóriách