Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Nezvyčajné povolania - Julia Kolomoets, Alla Gutnichenko

Nezvyčajné povolania


🍌 Predobjednávka, vychádza 17. 10. 2019
11,90€
Zľava 20%
9,52€

Andrej má skutočne nezvyčajnú rodinu. Jeho otec je paleontológ a mama úžasná kvetinárka s bohatou fantáziou. Sestra Zora vyrába krásne vianočné ozdoby a sesternica Lucia je kynologička. Starký pracuje ako ochutnávač čaju a stará mama tlmočí posunkovou rečou nepočujúcim. Všetci jeho príbuzní si vybrali zriedkavé a nezvyčajné povolania, ktoré sú zároveň veľmi užitočné. Andrej ešte nevie, čím chce byť, keď vyrastie. Možno bude objímať pandy alebo sa stane astronautom. Zatiaľ sa dozvedá o pozoruhodných povolaniach čo najviac a každému o nich rád porozpráva.

Príťažlivá knižka určená deťom predškolského a mladšieho školského veku má bohatú ilustračnú výbavu a tvorí ju množstvo obrázkov aj s pomenovaniami a opismi. Znázorňujú najrozličnejšie nástroje a pomôcky, ktoré sa používajú napríklad pri pečení pizze, včelárení, výcviku psíka, pozorovaní hviezd alebo v iných zriedkavých povolaniach.

Literárno-umelecké vydanie pre deti od 4 rokov.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 4+ Rozmer: 218×290 mm ISBN: 9788055167886 Počet strán: 80 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách